Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 1-2- 4-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ    1   ΑΠΡΙΛΙΟΥ   2023
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΤΣΩΝΟΣ  - ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ  - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ 
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ  17:00 Β ΕΘΝΙΚΗ   ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΩΝ
ΣΚΑΛΤΣΗΣ - ΣΙΔΕΡΗΣ - ΚΟΥΛΗΣ  ΚΟΜ:  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ     70
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   96
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ    ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ   30
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ   89
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  124
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β)
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   10
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΤΣΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   61
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 
ΤΣΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   41
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ   66
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   17
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ    ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α)
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  30
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  30
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α   ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ ΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   43
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   170
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΝΙΚΟΛΙΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ,ΓΚΑΡΑΣ, ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ, ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12:00)
ΒΙΟΡΕΣ, ΠΑΝΝΟΥΡΓΙΑ,ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ(ΜΕΧΡΙ 16:30)
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ , ΧΑΙΝΑ(ΕΘΝΙΚΟ), ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡ.(ΕΘΝΙΚΟ),  ΧΑΤΖΗΣ(ΜΕΧΡΙ 13:00)
ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00), ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ   2   ΑΠΡΙΛΙΟΥ   2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 
ΛΙΑΡΟΜΑΤΗΣ  - ΠΛΕΓΑΣ  ΚΟΜ: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΟΛΑ  55
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   66
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΦΑΣΗ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   77
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   46
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  15:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   70
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ   ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  - ΖΑΦΕΙΡΗ    70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ  16:00 ΤΕΛΙΚΟΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   34
 ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:00 ΤΕΛΙΚΟΣ   ΕΦΗΒΩΝ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ -  ΣΠΥΡΟΠΌΥΛΟΣ    50
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13  Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   20
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ   10
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   24
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΠΑΠΕΛ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   29
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  - ΓΙΑΠΛΕΣ   28
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ    33
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   43
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β ΚΑΤΑΤΑΞΗ  ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   41
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   96
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 
ΝΙΚΟΛΙΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ,ΓΚΑΡΑΣ, ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΒΙΟΡΕΣ, ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ,ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ,ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ.(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
ΧΑΙΝΑ, ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡ.,  ΧΑΤΖΗΣ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00), ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ
 ΤΡΙΤΗ  4     ΑΠΡΙΛΙΟΥ    2023
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
 ΧΑΙΝΑ  - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ   82

 

Β ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ(PLAY OFF)

ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023

 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ  17:00  ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ

 ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 

 

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)