• default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Εκτύπωση

ΙΣΤΟΡΙΑ

.

ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΝΩΣΗΣ

Στην Ανατολική Στερεά η παράδοση του μπάσκετ ξεκινά από το τέλος της δεκαετίας του ΄50, με ομάδες από τις πόλεις Θήβα ( Κάδμος) και Χαλκίδα ( Τρίτων). Οι δύο αυτές πόλεις με το Λουτράκι ( Ποσειδών), δημιούργησαν τα δικά τους ανεξάρτητα (!) πρωταθλήματα  για σειρά ετών στα ανοικτά και ιστορικά γήπεδά τους. Αξιοσημείωτο το γεγονός ότι στη Θήβα με τον Κάδμο Θηβών, αγωνίστηκαν για πρώτη φορά στην Ελλάδα έγχρωμοι αθλητές στα μέσα της δεκαετίας του ΄60 και ήταν στρατιώτες από την Αμερικάνικη βάση του Κιθαιρώνα.

Το 1980 ιδρύθηκε αρχικά η Τοπική Επιτροπή και το 1986 εγκρίθηκε η λειτουργία της Ένωσης  με έδρα την Θήβα. Στην δικαιοδοσία της Ένωσης ανήκουν οι ομάδες από τους (5)  Νομούς: Βοιωτίας, Εύβοιας, Φθιώτιδος, Φωκίδας , Ευρυτανίας. Στην δύναμή της Ένωσης είναι εγγεγραμμένα από το 1980 έως σήμερα 116 αθλητικά σωματεία. Από αυτά σήμερα τα  (57)  είναι ενεργά.

Την περίοδο 2015-16 η ΕΣΚΑΣΕ διοργανώνει πρωταθλήματα Ανδρών ( Α΄Β΄Γ΄ κατηγορία),  Γυναικών, Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων και ΜΙΝΙ μπάσκετ. Επίσης  στις Εθνικές κατηγορίες  αγωνίζονται : Στην Α2 Εθνική Ανδρών ο ΓΣ ΚΥΜΗΣ και η ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ,  στην Γ Εθνική Ανδρών ( 2ος Όμιλος Νότου) η ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ Θήβας και ο ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Λαμίας.

Αγωνιστικά η ΕΣΚΑΣΕ διοργανώνει κάθε χρόνο πρωταθλήματα σε (8) κατηγορίες (ανδρών και γυναικών), αγώνες ΜΙΝΙ, 3Χ3, συμμετέχει στο Αναπτυξιακό πρωτάθλημα  της ΕΟΚ . Παράλληλα σε συνεργασία με φορείς της Τοπικής Αυτοδιοίκησης σε διάφορες πόλεις έχουν γίνει οι ακόλουθες διοργανώσεις:

Σχολές διαιτητών , Σχολές κριτών , Σεμινάρια διαιτητών , Σεμινάρια προπονητών, Αγώνες Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος ,  φάιναλ φορ κυπέλλου Ελλάδος , Διεθνή τουρνουά , Διεθνείς φιλικές συναντήσεις , Πανελλήνια πρωταθλήματα-τελική φάση , Πανελλήνιοι αγώνες Ενώσεων αγοριών – κοριτσιών τελική φάση , Αναπτυξιακό πόλεων, Τουρνουά 3Χ3, Ειδικό πρωτάθλημα ανόδου στην Γ εθνική, καθώς και πολλές άλλες διοργανώσεις.

Στον αγωνιστικό τομέα δεν υπάρχει μεγάλη πόλη σε όλους τους Νομούς που να μην είχε συμμετοχή με μία η περισσότερες ομάδες σε κάποιο πρωτάθλημα Εθνικών κατηγοριών, ενώ υπήρξαν πολλοί αθλητές που στελέχωσαν τις Εθνικές ομάδες και τις μεγάλες ομάδες της χώρας μας.

Στις αναπτυξιακές κατηγορίες δόθηκε ειδική έμφαση, με αποτέλεσμα οι ομάδες μας να πρωταγωνιστούν  σχεδόν κάθε χρόνο σε Πανελλήνιο επίπεδο στα πρωταθλήματα ΕΦΗΒΩΝ και ΠΑΙΔΩΝ.

Η συνεργασία της Ένωσης με όλα τα σωματεία είναι άψογη και το κύριο πρόβλημα  που αντιμετωπίζει, είναι το οικονομικό που είναι κοινό για όλη της Ελλάδα. Το δεύτερο μεγάλο πρόβλημα είναι οι  μεγάλες χιλιομετρικές  αποστάσεις μεταξύ των πόλεων  ( η έκταση της Στερεάς είναι 15.809 τ. χλμ με πληθυσμό 571.000 κατοίκους).  Το τρίτο πρόβλημα είναι ο μικρός αριθμός ενεργών διαιτητών.

 Η ΕΣΚΑΣΕ και πριν ως Τοπική Επιτροπή επί 36 χρόνια και κάθε χρόνο βάζει νέους στόχους με γνώμονα την ανάπτυξη και διάδοση του αθλήματός μας στην Ανατολική Στερεά και Εύβοια.

ΕΝΕΡΓΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΣΚΑΣΕ ( 57)

ΒΟΙΩΤΙΑ 11. ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
1. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ Θήβα 12. ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ Ψαχνά 1. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λαμία
2. ΑΣ ΑΡΗΣ Θήβα 13. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ Αιδηψού 2. ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ Λαμία
3. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ Λαμία
4. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Λιβαδειά 15. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ Ιστιαία 4. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ Λαμία
5. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Λιβαδειά 16. ΓΣ ΚΥΜΗΣ 5. ΑΟ ΜΩΛΟΣ
6. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ Π Διστόμου 17. ΑΕ ΚΥΜΗΣ 6. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ Στυλίδα
7. ΓΣ ΕΡΜΗΣ Σχηματάρι 18. ΑΟ ΚΥΜΗΣ 7. ΑΣ ΑΡΗΣ Σπερχειάδα
8. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ Σχηματάρι 19. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ Αλιβέρι 8. ΑΣ ΜΟΥΤΑ Δομοκός
9. ΓΣ ΤΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ 20. ΑΣ ΑΙΑΣ Αλιβέριου 9. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ Κ. Βούρλα
10. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 21. ΓΣ ΣΤΥΡΑ 10. ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ Λιβανάτες
ΕΥΒΟΙΑ 22. ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ Κάρυστος 11. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ Αταλάντη
1. ΑΓ ΕΝΩΣΗ Χαλκίδα 23. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 12. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Μαλεσίνα
2. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Χαλκίδα 24. ΑΙΑΝΤΑΣ Αυλίδα 13. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Λάρυμνα
3. ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ Χαλκίδα 25. ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ 14. ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ Μαρτίνο
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ Χαλκίδα 15. ΑΣ ΑΡΗΣ Αμφίκλεια
5. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ Χαλκίδα 16. ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ Αμφίκλεια
6. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ Χαλκίδα ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ ΦΩΚΙΔΑ
7. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Αρτάκη 1. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Καρπε 1. ΜΑΚΑΡΟΣ Αμφισσα
8 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Χαλκίδα 2. ΓΣ ΑΤΛΑΣ  Καρπενήσι 2. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
9. ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 3. ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ Αμφισσα
10. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Αρτάκη 4. ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ  ΠΟΥ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 2015-16

  1. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  στην Α2
  2. ΓΣ ΚΥΜΗΣ  στην Α2
  3. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ Θήβας στην Γ ΕΘΝΙΚΗ
  4. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Λαμίας στην Γ ΕΘΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ  ΠΟΥ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ 2015-16

Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  2. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  3. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  5. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
  6. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  7. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
  8. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  9. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
  10. ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  11. ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
  12. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

                              Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑ
  2. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  3. ΓΣ ΤΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
  4. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  5. ΓΑΣ Ν ΑΡΤΑΚΗΣ
  6. ΑΕ ΚΥΜΗΣ
  7. ΑΟ ΚΥΜΗΣ
  8. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

                            Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

  1. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
  2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  3. ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
  4. ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΛΑΜΙΑΣ
  5. ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
  6. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
  7. ΑΟ ΜΩΛΟΣ
  8. ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΑΟ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΨΑΧΝΩΝ
  3. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  4. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  5. ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  6. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑ
  7. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  8. ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  9. ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
  10. ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ
  11. ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
  12. ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  13. ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  14. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΠΑΡ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ
  15. ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ
  16. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
  17. ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
  18. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
  19. ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ
  20. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
  2. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  3. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  4. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΕΦΗΒΩΝ

  1. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
  3. ΓΣ ΚΥΜΗΣ
  4. ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  5. ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
  6. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  7. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
  8. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  10. ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  11. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  12. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  13. ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  14. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  15. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  16. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
  17. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  18. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  19. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΠΑΡ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ
  20. ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  21. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
  22. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  23. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  24. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
  25. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  26. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
  27. ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ
  28. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΠΑΙΔΩΝ

  1. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΑΟ ΚΥΜΗΣ
  3. ΓΣ  ΚΥΜΗΣ
  4. ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  5. ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
  6. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  7. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  8. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
  9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  10. ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  11. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  12. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
  13. ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
  14. ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  15. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  16. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  17. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  18. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
  19. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  20. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  21. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  22. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΠΑΡ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ
  23. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
  24. ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
  25. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  26. ΑΟ ΜΩΛΟΣ
  27. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
  28. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  29. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  30. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
  31. ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  32. ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
  33. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
  34. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  35. ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
  36. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
  37. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
  38. ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ

  1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  3. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  4. ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  5. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
  6. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
  3. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  4. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  5. ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  6. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  7. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  8. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  9. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
  10. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΜΙΝΙ  ΜΠΑΣΚΕΤ

ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
  1. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  2. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  3. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  4. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  5. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  Α΄
  6. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ Β΄
  7. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
  8. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ Α΄
  9. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ Β΄
  10. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  11. ΑΟ ΚΥΜΗΣ
  12. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  13. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  14. ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
  15. ΑΟ ΚΥΜΗΣ
  16. ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  17. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  18. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  19. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  20. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  21. ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  22. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  23. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
  24. ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  25. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  26. ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
  27. ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ
  28. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
  29. ΑΟ ΜΩΛΟΣ
  30. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
  31. ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  32. ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗ
  33. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  34. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΚΑΡΠΕΝ
  1. ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  2. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  3. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
  4. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  5. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  6. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  7. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  8. ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  9. ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΣΚΑΣΕ

ΕΠΩΝΥΜΙΑ :  Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε

ΙΔΙΟΤΗΤΑ: ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ

Δ/ΝΣΗ: ΘΙΣΒΗΣ 2 ΘΗΒΑ 322 00

Mail: info@Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 

ΑΦΜ: 099225400     Δ.Ο.Υ ΘΗΒΑΣ

ΤΗΛ: 22620 25959 – 22620 28689 – 22620 22585

ΦΑΞ: 22620 25936