Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 10-11-12-15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   10   ΜΑΡΤΙΟΥ   2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ -  ΧΑΤΖΗΣ   66
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 21:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 
ΤΣΑΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  24
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Β ΕΘΝΙΚΗ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 
ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  21:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   66
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   92
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  15:30 ΠΑΓΚΟΡ/ΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ Ν ΑΡΤΑΚΗΣ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  18
ΔΑΚ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ
ΧΑΙΝΑ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   27
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΓΚΑΡΑΣ   20
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΠΟΣ   14
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!   A  ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   63
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   49
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΓΚΑΡΑΣ  24
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:15 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   61
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ    81
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΟΛΑ  10
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  111
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ   83
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΛΟΣ   102
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 12:00 2ος  ΗΜΙΤ.ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ    69
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ- ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΔΗΜΑΚΗ- ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)- ΒΙΟΡΕΣ- ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΝΤΑΝΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:30)- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 15:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ   12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΟΜ: ΧΑΡΑΤΣΗΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β  ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΠΑΠΕΛ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   24
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Α ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Β)
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   10
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ    33
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  33
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β  ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   39
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  39
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   15
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  13:00 2 ος  ΗΜΙΤ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ -ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   28   ΜΗ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ    20
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ  Γ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ   73
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ- ΖΑΦΕΙΡΗ   47
ΚΛ. ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β Α  ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
 ΑΡΤΣΙΤΑΣ  - ΓΙΑΠΛΕΣ   86
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΗΜΙΤ. ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  23
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΗΜΙΤ. ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΛΟΣ   38
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   - ΚΟΛΑ  47   ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ  18:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ  ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΝΤΑΝΟΣ -    ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   45     63
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ- ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΔΗΜΑΚΗ
 ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΒΙΟΡΕΣ--ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (15:30-19:00)- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ - (ΧΑΙΝΑ & ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΝΤΑΝΟΣ   86
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   58
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
   ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  41  
         
 

9/3/23   12:59

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)