Πέμπτη, 23 Μαΐου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4-5-6-8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023 (ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΕΝΘΟΥΣ 1-3/3/23)  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΦΑΣΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΦΑΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 

 

Το  ΔΣ της ΕΟΚ  αποφάσισε ότι σε όλους τους αγώνες Εθνικών  και Τοπικών  πρωταθλημάτων , όλων των ηλικιακών κατηγοριών που θα διεξαχθούν στη χώρα μετά το πέρας του τριήμερου  εθνικού πένθους , το Σαββατοκύριακο 4-5/3  θα ισχύσουν τα εξής  στη μνήμη των θυμάτων του τραγικού δυστυχήματος:

*  Θα τηρηθεί  ενός λεπτού σιγή 

*  Όλοι οι αθλητές  και οι αθλήτριες θα φέρουν πένθος στην εμφάνισή τους 

*  Δέν θα υπάρχουν στο γήπεδο μουσική, μαζορέτες  και οποιαδήποτε άλλη μορφή διασκέδασης και ψυχαγωγίας

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   4    ΜΑΡΤΙΟΥ   2023 

 

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΛΟΡΤΟΣ - ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ   58
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΧΑΙΝΑ - ΧΑΤΖΗΣ   78
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  43
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   53
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ   Β  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
 ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ     52
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ  ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΒΙΟΡΕΣ   30
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Β  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΚΟΛΑ    29
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ    132
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ    33
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   124
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ    24
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ    82
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 19:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β)
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    10
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ   17
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   14
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ    29
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  - ΓΙΑΠΛΕΣ   39
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  - ΓΙΑΠΛΕΣ   33
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   15
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    95
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!   Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  28
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΖΑΧΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (μετά τις 17:00)-  ΓΚΑΡΑΣ- ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (μέχρι  12:00)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (μέχρι 16:30)- ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)- ΤΣΟΚΑΝΟΣ 
ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( μέχρι 15:00)- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (μέχρι 14:00) 
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ    5   ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΚΑΝΑΛΑΚΙ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΕΛΑΝΥ- ΤΟΥΣΗΣ  ΚΟΜ: ΜΑΡΚΟΥ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  10
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ    64
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ  64
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΑΣ   ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ    70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   40
ΚΛ.  ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   73
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ   44
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΟΛΑ    33
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ    34
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΓΙΑΠΛΕΣ    28
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ   47
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   20
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   43
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝ.  28
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ -  ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   26
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΠΕΛ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ -  ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   30
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   29
ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!   Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   39
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  28
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ    106
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΓΙΑΠΛΕΣ (μετά τις 18:00)- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ ( μεχρι 12:00)- ΑΡΤΣΙΤΑΣ ( μέχρι 16:00)
 ΤΣΟΚΑΝΟΣ -  ΧΑΙΝΑ- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΓΚΑΡΑΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ( μέχρι 16:00)  -     (ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ -  ΝΙΚΟΛΙΑΣ  ΕΘΝΙΚΟ)

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  6 ΜΑΡΤΙΟΥ    2023

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ     20:00                ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ              ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 

 

  ΑΡΤΣΙΤΑΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  62

 

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  8   ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  20:30 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ
  ΧΑΙΝΑ- ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ    58

 

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ              21:00          ΠΑΙΔΩΝ   Β ΦΑΣΗ                          ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ              ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ     30

..........................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ        21:15        ΑΝΔΡΩΝ Γ                                  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ           ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ 

 

 ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   38

 

2/3/2023  12:51

 

 

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)