Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 18-19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ     18    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2023
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ   -   ΓΙΑΠΛΕΣ   30
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ
ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   -   ΓΙΑΠΛΕΣ   40
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   10
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 1ος  ΗΜ.ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    24
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   44
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΙΝΑ  - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   122
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ    37
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ   43
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ -  ΓΚΑΡΑΣ    37
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ  ΕΣΚΑΣΕ ΜΕΙΚΤΗ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΗ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   27
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ  ΕΣΚΑΣΕ ΜΕΙΚΤΗ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΗ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   27
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 20:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   83
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ    18
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:30 1ος  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   38
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 103
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ.ΑΚΑΔ.ΣΥΝ. ΑΜΦΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ  49
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ   82
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ  15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΑΟ ΜΩΛΟΣ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 
ΖΑΧΟΣ   20
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΖΑΧΟΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ
ΒΙΟΡΕΣ  40
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  92
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΧΑΤΖΗΣ   -  ΝΤΑΝΟΣ   -ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)-ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14:00)- ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00) 
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. (ΚΩΛ)- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:30)- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)
ΚΟΛΑ- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ-  ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ   19    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2023
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ    10
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00  ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ      10
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 10:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
    ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  20                           
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΠΑΠΕΛ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    24
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   24
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   38
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
 ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   29
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ    101
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ  11:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ  43
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ  12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ  43
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ  14:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ   43
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   20
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΓΕΧ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  35
ΚΛ.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ     34
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 11:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ    84
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ   72
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ   109
 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   70
 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   10
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ 30
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ
 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ   80
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΑΠΌ 16:00-19:30)- ΧΑΤΖΗΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)- ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. ΤΣΟΚΑΝΟΣ - 
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:30)- ΚΟΛΑ-ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ 
ΧΑΙΝΑ- ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΘΝΙΚΟ)- ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 
ΤΕΤΑΡΤΗ    22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 Α2 ΑΝΔΡΩΝ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ 
  ΣΩΜΟΣ- ΣΤΕΜΠΑΣ - ΤΖΙΜΗΣ                                    ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΚΑΛΦΑ

16/2/2023  12:21

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)