Πέμπτη, 23 Μαΐου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4-5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023

.

ΤΕΤΑΡΤΗ    1    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  20:30 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ EUROHOOPS
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    3   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α Α  ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ  4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ     10
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΕΣΚΑ : ΡΑΧΙΩΤΗΣ  - ΜΠΟΥΚΑΣ    100  ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
 ΓΙΑΠΛΕΣ  10 αναβολη
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   73
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΠΑΠΕΛ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ  10
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ   14
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α   ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  34
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  28
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ  - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ    33  ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ -  ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   33  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:15 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ     63  αναβολη
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   164
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
 ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ    70 αναβολη
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ  14
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   48
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΟΛΑ   38
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ  14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ  70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΖΑΧΟΣ   140
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ  Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ Γ.ΑΚ..Σ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ  45
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ   20
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  33
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  53
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΓΚΑΡΑΣ- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ- ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ-ΝΤΑΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΣ- ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15:00)- ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:30)-                         ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ (ΕΩΣ 17:00)-                                         ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:30)-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ
ΧΑΙΝΑ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (ΕΘΝΙΚΟ)
ΚΥΡΙΑΚΗ     5     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ    2023 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ    20  αναβολη
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ   24
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ   10     ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ   72 αναβολη
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ   29
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ   ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ   29
ΚΛ.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ  16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  52  αναβολη
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΠΑΠΕΛ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   41  αναβολη
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ  18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α   ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   37  αναβολη
ΚΛ.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α   ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ  20  αναβολη
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ  10 αναβολη
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ    ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 38  αναβολη
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!    Β  ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - ΚΟΛΑ   53  αναβολη
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   31  αναβολη
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ
 ΑΡΤΣΙΤΑΣ  -  ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ -  ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ  38  αναβολη
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  87  αναβολη
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  19  αναβολη
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Α  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  19  αναβολη
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  55  αναβολη
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ   ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ  43  αναβολη
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ  43  αναβολη
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ  43  αναβολη
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΓΚΑΡΑΣ- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ- ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ-ΧΑΙΝΑ
ΡΑΜΙΩΤΗΣ- ΧΑΤΖΗΣ-   ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:30)- ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ.
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  (ΕΘΝΙΚΟ), ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00)- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ

2/2/2023  13:38

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)