Πέμπτη, 23 Μαΐου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 19-21-22-24 -25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

.

ΠΕΜΠΤΗ  19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕΕΠ
ΧΑΙΝΑ  14
ΣΑΒΒΑΤΟ    21    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΧΑΡΙΛΑΟΣ 
ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:15 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ    ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 10
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  20
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ  10
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΚΑΤΣΕΛΗ - ΝΤΑΝΟΣ  44
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!    ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΚΑΤΣΕΛΗ - ΝΤΑΝΟΣ  64
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:15 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  34
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΕΣΚΑ 

Παπαγεωργίου Δημήτρης . Παπαδόπουλος Ανδρέας  102

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  28
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  55
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ   128
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΕΣΚΑ
ΡΑΜΙΩΤΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  53
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΕΣΚΑ
ΡΑΜΙΩΤΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ 53
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΕΡΟΝiΚoΛΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  127
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  94
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Β Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΒΙΟΡΕΣ  46
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΟΛΑ  27
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ  10
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑφειρη  20
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΖΑΧΟΣ   130
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ - ΖΑΧΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)-
 ΕΘΝΙΚΑ: ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ 
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)- ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   22   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΣΟΦΑΔΕΣ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΣΟΦΑΔΕΣ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  25
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  50
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   50
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ 30
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ  30
ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ  50
ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ  90
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ 20
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  27
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ 31
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ  14
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 10
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΠΑΠΕΛ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΝΤΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ  80
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  27
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  27
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   20
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ    28
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ   33
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  37
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  33
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΕΟΚ) ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΦΙΛΟΘΕΗ
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ   50
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΧΑΤΖΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΧΑΙΝΑ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΝΤΑΝΟΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)-ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ- ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ- ΡΑΜΙΩΤΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)
ΕΘΝΙΚΟ: ΚΑΤΣΕΛΗ 

 

ΤΡΙΤΗ   24    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ   2023
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΧΑΙΝΑ  - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   82
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ  106
ΤΕΤΑΡΤΗ     25    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ     2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
καραμπιτσακοσ  - ζαφειρη   108
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
κοτσιμποσ - παταγιασ   92
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
χαινα - τσαλασ  γεωργιοσ   54
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ντανοσ - γερονικολοσ   100

19/1/23  12:30

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)