Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 14-15-18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ    14    ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ    2023
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ   ΕΥΟΣΜΟΥ 
 Τσώνος-Σκαλτσής-Τσαχάκης (Κομισάριος:  Δεσάρτης)
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Β ΕΘΝΙΚΗ  ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ 
 Σταματόπουλος-Γιαννούλης-Αβραμίδου (Κομισάριος:Χριστοδούλου Γ.)
Τ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ
 ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -  ΧΑΤΖΗΣ   10
Τ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ      ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   89
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 25
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ  63
ΑΛΚ.Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΚΑΡΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  33
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 26
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Α) ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ 12
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 29
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ  156
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   37
Ε. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΤΣΕΛΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  37
Κ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΑΤΣΕΛΗ  - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  59
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΝΤΑΝΟΣ -  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   43
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  ΕΣΚΑ  (ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ - ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ  103
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΟΛΑ 38
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
 ΧΑΙΝΑ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  99
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ   49
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  10
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  20
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΕΘΝΙΚΑ: ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)
ΒΙΟΡΕΣ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 
 
ΚΥΡΙΑΚΗ   15   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ   2023
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΜΠΕΛΩΝΑ 
 Μπουγλός Ι.-Παπαγιώτης   (Κομισάριος :Χαράτσης)
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 9:45 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ Γ.ΑΚΑΔ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΟΛΑ  33
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΟΛΑ  33
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 13:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  45
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13  Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  45
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΚΟΛΑ   58
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  32
ΚΛ. ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  59
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   52
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  67
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 13:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ  67
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  39
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  39
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  31
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   29
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΧΑΤΖΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   40
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  61
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  81
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΖΑΧΟΣ 36
ΚΛ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΖΑΧΟΣ  36
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΠΑΠΕΛ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΤΣΑΛΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ   20
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ   28
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Β)
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   17
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   20
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΕΘΝΙΚΟ: ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ 
ΚΑΡΩΟΥΝΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)-ΒΙΟΡΕΣ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00)
ΤΕΤΑΡΤΗ    18     ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ     2023
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ U21 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  ΑΡΤΣΙΤΑΣ 45
         

 

ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ  12/1/23  10:36

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)