Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ 20/12/22 ΕΩΣ 30/12/22

ΤΡΙΤΗ    20   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2022
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 16:15 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ  63
         
ΤΕΤΑΡΤΗ   21    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2022
ΚΛ.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ  17:30 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 
ΝΤΑΝΟΣ -  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  24
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  37  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ  19:30 ΠΑΙΔΩΝ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ   42
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30

ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

U21(ΕΟΚ)

ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ    67  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΕΜΠΤΗ      22      ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΧΑΙΝΑ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ      35
         
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    23     ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2022
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ 
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   44
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ     70  ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  16:15 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ  ΓΣ   ΕΡΜΗΣ  ΑΕΝΑΡΤΑΚΗΣ 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  31  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ   ΕΦΗΒΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   20     ΑΝΑΒΟΛΗ

ΤΡΙΤΗ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

 

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 

 

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΧΑΤΖΗΣ  

 

21:00

 

   65

 

ΕΦΗΒΩΝ   Γ ΟΜΙΛΟΣ 

 

 

 

ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

 

 

 

ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

 

 

 

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ                         14:30             ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ                         ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ 

 

ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ-ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ  20

ΤΕΤΑΡΤΗ    28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ  19:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
 ΧΑΤΖΗΣ- ΓΙΑΠΛΕΣ 40
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ   15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΕΛ  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΓΙΑΠΛΕΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 20

 

..................................................

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ              15:30                 ΠΑΙΔΩΝ                            ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ                        ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   13

.............................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ                   21:00                 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ (ΕΟΚ) U21)       ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ              ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ    62 

......................................................................................

 

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ    29   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2022

 

 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ      14:00         ΠΑΙΔΩΝ             ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ  :  ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  20

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ      13:00       ΕΦΗΒΩΝ         ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:  ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ  (ΑΝΑΒΟΛΗ )

 

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ        15:30       ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ       ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 

 

 ΓΙΑΠΛΕΣ  - ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  20

...............................................................................................

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ   14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ

 

   ΝΤΑΝΟΣ   -  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  24

...........................................................................................................

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ         20;30                           ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΕΟΚ(U21)        ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ      ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

  ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  -  ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   48

......................................................... ................................................

 

         
 
 
         

 

 

 

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)