Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 17-18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΣΑΒΒΑΤΟ   17   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΣ Ε  ΜΠΟΥΚΑΛΗ Γ.ΑΣ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΖΑΧΟΣ    10
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  70
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  20:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  40
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  90
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  Ν.Γ.Σ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΤΣΕΛΗ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  60
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΟΛΑ   19
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ  90
ΚΛ.  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΤΣΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 76
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ 10   δεν διεξηχθει
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ  53
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΔΗΜ.  30
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 14:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  -  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  34
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α   ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΝΤΑΝΟΣ 50
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΧΑΙΝΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ   29
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΧΑΙΝΑ - ΓΙΑΠΛΕΣ  33
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   43
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  43
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ -  ΓΚΑΡΑΣ- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)- ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)- ΔΗΜΑΚΗ - ΡΑΜΙΩΤΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00)
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ  18  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2022
ΑΛΜΥΡΟΥ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ   ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ - 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  10:15 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΖΑΦΕΙΡΗ 10
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  20
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β  ΑΣ ΕΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  70
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β   ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 44
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β   ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  68
ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  - ΒΙΟΡΕΣ 29
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ   ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΒΙΟΡΕΣ10
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  22
ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ 64
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΙΑΠΛΕΣ  18
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   10
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ 25
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ 25
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ   Α ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Α)
ΓΙΑΠΛΕΣ  14
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   24
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙ
χατζησ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   39
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  77  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ: ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ -  ΓΚΑΡΑΣ- ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:00)- ΧΑΤΖΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ -   ΡΑΜΙΩΤΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ (ΜΕΧΡΙ 17:30)
ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 
ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ - ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ - ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΚΑΛΦΑ
ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ - ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΗΣ 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    23  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗΣ 
ΕΘΝΙΚΑ: ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 

1/12/22  3:52  ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΑΝ  ΑΛΛΑΓΕΣ 

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)