Πέμπτη, 23 Μαΐου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 3-4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2022
ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17:00 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ  Σ- ΧΡΥΣΑΦΗΣ - ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ELITE LEAGUE Α2 ΑΝΔΡΩΝ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ Κ - ΜΑΡΑΜΗΣ - ΠΑΖΩΛΗΣ  ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ (ΔΕΣΑΡΤΗΣ)
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   38
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΓΙΑΠΛΕΣ  18
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΓΚΑΡΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ    30
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
ΓΚΑΡΑΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   34
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ - μυτιληνακησ  71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ μυτιληνακησ  81   76
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  ΜΠΟΥΚΑΣ   - ΤΟΥΣΗΣ  90
ΔΑΚ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   10  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ     30
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   82
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β  ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΠΕΛ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  λαζοπουλοσ   25
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ   25
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   10 μη διεξαγωγη
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Β) ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  13 μη διεξαγωγη
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
αναβολη  ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ   114
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ   113
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ   10
ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΡΑΜΙΩΤΗΣ   102
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ Γ.ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ   43
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:00 ΠΑΙΔΩΝ   Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ Γ.ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ   43
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΟΛΑ   55
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:30- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ- ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΖΑΧΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ -ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ:  ΧΑΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΝΤΑΝΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΚΑΤΣΙΔΗΜΟΥ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ - ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  10:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ  ΕΣΚΑΣΕ  ΜΕΙΚΤΗ ΝΗΣΩΝ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ    38
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  12:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ  ΕΣΚΑΣΕ  ΜΕΙΚΤΗ ΝΗΣΩΝ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ   38
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ   43
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑ ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ  20
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΓΙΑΠΛΕΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ   20
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ   28
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   36
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Α) ΑΕΕ  ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  14
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΚΑΡΑΣ -   17
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΚΑΡΑΣ   14
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ  15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!   Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ   - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   110
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ    10
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   29
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ   29
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Β ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΟΛΑ   10
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ Γ.ΑΚΑΔ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ -  49
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΡΑΜΙΩΤΗΣ   20
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ   20
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ  
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ- ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ -ΝΤΑΝΟΣ -  ΒΙΟΡΕΣ- ΧΑΙΝΑ  - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ- ΖΑΧΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΗΜΗΤΡΗΣ- ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)- ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)- ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ (ΕΩΣ 12:00)
ΕΘΝΙΚΑ:  ΚΑΤΣΕΛΗ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ  - ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 
         

1/12/2022 10:43 Π.Μ

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)