Πέμπτη, 23 Μαΐου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 26-27-30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΣΑΒΒΑΤΟ   26   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ     2022 
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ  ΑΓΡΙΝΙΟ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  43
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  43
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  72
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΧΑΙΝΑ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  100
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  20
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:15 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ  Α ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ  10
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  76
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   35
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  45
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   61
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ   104
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ  90
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ  Δ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ  66
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΟΛΑ  20
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13  Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΚΟΛΑ  20
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡ.- ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  29
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡ.-  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΗΣ  29
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13   ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΓΙΑΠΛΕΣ  29
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΚΑΡΑΣ-ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ- ΡΑΜΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΑΚΗ-ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ-ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ-
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ(ΜΕΧΡΙ 12:00)- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤ. (ΜΕΧΡΙ 16:00)- ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20:00)- 
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΤΛΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  10
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΑΤΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ  10
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13  Δ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ  10
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  24
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 20:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ  24
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ  44
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 10:45 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13   ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΒΙΟΡΕΣ  26
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:30 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ Γ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΒΙΟΡΕΣ  30
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   54
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 12:00 ΦΙΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
 ΚΟΛΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ   10
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ    ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΟΛΑ  29
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ  50
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΑΠΕΛ
δεν θα διεξαχθει  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ  35
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  10
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  10
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ  U21(ΕΟΚ) ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ KOYKOYBAOYΝΩΝ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ   40
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13   ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ  10
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ  25
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  29
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝ.  29
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜ. - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΤΩΝ.  29
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΓΚΑΡΑΣ- ΡΑΜΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΑΚΗ-ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ-ΧΑΤΖΗΣ-ΑΡΤΣΙΤΑΣ-ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ-ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ
ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ(ΜΕΧΡΙ 12:00)-  ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ:  ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ  30  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ  2022
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ  U21 ΑΚ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  ΤΡΙΤΩΝ
χαινα - αρτσιτασ  47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ  U21 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
τσαλασ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - μυτιληνακησ   47 

24/11/22   9:56

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)