Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 1-2- 4 - 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ    1  ΑΠΡΙΛΙΟΥ  2023
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛΕΟΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ   62-69
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ  17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  95-93
ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ )
ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 12:00 ΕΣΚΑΘ(U14) ΕΣΚΑΣΕ(U14) 56-51
ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 14:00 ΕΣΚΑΘ(U16) ΕΣΚΑΣΕ(U16)  64-34

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 50-79
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  61-49
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 86-79
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 48-81
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ αναβολη 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  105-45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β  (ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ )
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  18:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  78-74
ΑΝΔΡΩΝ Γ!       ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ Α.Σ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 54-55
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 12:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  63-56
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕΝ ΑΡΤΑΚΗΣ   38-44
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α)  5-1
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  0-6
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  4-3
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β)  
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΡΗΣ  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 0-6
ΚΥΡΙΑΚΗ    2     ΑΠΡΙΛΙΟΥ   2023 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  17:00 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΛΜΥΡΟΣ  81-84
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΑΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ  41-62
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ   77-80
ΑΝΔΡΩΝ Β   Β ΦΑΣΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  68-74
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ  15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 80-59
ΑΝΔΡΩΝ Β  ΑΓΩΝΑΣ  ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ  16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   58-65
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  51-79
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 20:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  61-44
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  56-86
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΠΑΠΕΛ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 77-49
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:00 ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 37-53
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ   ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ  59-37
ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ  17:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   66-61
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   65-54
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  23-100
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  5-0
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Γ ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  14:30 ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   29-33
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   61-57
ΤΡΙΤΗ  4  ΑΠΡΙΛΙΟΥ 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α (ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   20:00  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ    

 Β ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023

 

 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ  17:00  ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ  

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)