Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 22-24-25-26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

 

Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΚΑΣΕ εκφράζει τη βαθιά θλίψη του για την απώλεια του αθλητή του  ΠΡΩΤΕΑ Σχηματαρίου, Τάσου Μπαλάφα.

Ο  αιφνίδιος  θάνατός  ενός  νέου  ανθρώπου   με πολυετή συμμετοχή και προσφορά στο μπάσκετ,  μας  έχει συγκλονίσει.

Εκφράζουμε τα θερμά μας  συλλυπητήρια στην οικογένειά  του,   στο Δ.Σ  και στην ομάδα  του ΠΡΩΤΕΑ  Σχηματαρίου.

Με απόφαση του Δ.Σ. της Ένωσης, τιμώντας τη μνήμη του, θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή  σ’ όλους τους αγώνες που θα διεξαχθούν το χρονικο διάστημα από  22 μέχρι  και  26  Μαρτίου  2023.

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΦΑΣΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  66-42
         
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2022-23
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  75-60
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 20:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  73-78
         
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  83-55

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ             20:30      ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ  (ΑΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3)                              70-68            

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Β   ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  16:30 ΑΕΝΑΡΤΑΚΗΣ  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ   93-50
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2022-23
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  67-78
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  58-66
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  74-81
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 55-56
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ    ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 17:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  35-57
         
ΚΥΡΙΑΚΗ  26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ELITE LEAGUE - ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ (Α2 ΑΝΔΡΩΝ )
ΨΥΧΙΚΟ 17:00 ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   85-69
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 20-0
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  64-51
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/3 
         
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 20:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  69-48
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  83-70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  53-55
         
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗ

20-0

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  16:30 ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ 75-56
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΠΕΛ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  61-51
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  61-60
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 41-102
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  18:30 ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ  39-49
         
ΤΕΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 16:00 ΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ  
ΤΕΛΙΚΟΣ  ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 19:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ  
         
ΠΑΙΔΩΝ   Γ ΦΑΣΗ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  67-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑ  50-59
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΑΕΝΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕΧΛΚΙΔΑΣ  47-30
         
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ 2022-23
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  47-56
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  34-51
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  29-63
         
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  34-72
ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 39-44
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ  
         
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ Γ.ΑΚ.ΣΥΝ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ  35-55
         
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 4-1
         
ΔΕΥΤΕΡΑ   27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΑΝΔΡΩΝ Α  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ  
         

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)