ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 18-19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023 | ||||
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 17:00 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ | 110-71 |
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ | 17:00 | ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ | 84-94 |
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2022-23 | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 16:00 | ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | 83-65 |
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 18:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | 76-57 |
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 18:00 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | 92-88 |
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 17:30 | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 76-40 |
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 19:30 | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | 54-58 |
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 20:00 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | 62-64 |
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 14:00 | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ | 57-51 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 17:00 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | 40-58 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 21:00 | ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ | ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 54-84 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ 2022-23 | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 19:30 | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 71-33 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ | ||||
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 12:00 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | 83-80 |
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 18:00 | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ |
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 15:00 | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 6-0 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ | 14:30 | ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | 50-75 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023 | ||||
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||||
ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 17:00 | ΙΩΑΝΝΙΝΑ | ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 98-72 |
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 15:00 | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | 65-67 |
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 16:30 | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 65-48 |
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 16:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 76-72 |
ΚΛ. ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ | 19:00 | ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | 72-80 |
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 15:00 | ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ | 94-61 |
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 14:30 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | 53-90 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 15:00 | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ | 55-45 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ | 19:00 | ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 45-59 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 13:00 | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 74-48 |
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 17:30 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 55-50 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ 2022-23 | ||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 15:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | αναβολη |
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 17:00 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 43-46 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ | ||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 11:00 | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | Γ.ΑΚΑΔ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 14:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | |
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 15:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 6-0 |
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 17:00 | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) | ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 0-6 |
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 15:00 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | 4-2 |
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 12:00 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 5-1 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||||
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 17:00 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 31-41 |
15/3/2023 11:44