Τετάρτη, 12 Ιουνίου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 18-19-22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
Ν . ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ 17:00 ΝΙΚΗ  ΒΟΛΟΥ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ   85-81
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2022-23
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΕΕ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  51-55
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 46-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 67-80
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 75-76
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  89-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 72-69
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  55-50
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 52-57
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  62-51
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΓΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  82-52
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  39-92
ΠΡΩΤΟΙ  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ   ΝΕΑΝΙΔΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  36-59
ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 23-66
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ (5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 13:00 ΕΣΚΑΣΕ ΜΕΙΚΤΗ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ  56-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΕΣΚΑΣΕ ΜΕΙΚΤΗ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟΥ  60-71
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 Γ.ΑΚΑΔ.ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  58-37
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Δ  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ  15:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ  ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ   20-56
         
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:30 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Β) ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  0-6
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  4-1
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ   16:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  0-6
ΚΥΡΙΑΚΗ  19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 54-82
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ  68-76
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 13:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  59-83
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  53-61
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  72-66
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΠΑΠΕΛ ΑΙΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  84-38
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΔΟΞΑ ΨΑΧΝΩΝ  52-74
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΡΗΣ   ΒΕΛΟΥΧΙΩΤΗΣ 86-52
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΓΕΧ  53-49
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ  13:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  43-83
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ  11:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  63-57
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  18:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  59-65
ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  14:00 ΓΣ ΑΤΛΑΣ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ   69-79
ΠΑΙΔΩΝ  Γ   ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ  14:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  44-53
γαλανολευκα αστερια  τουρνουα 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΑΣΟΣ  ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  5-1
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ      ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ  12:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   35-66
         
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 10:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  32-51
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 22-79
ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ U13 ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  1-5
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 6-0
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ 0-6
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ   1-4
         
ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΓΣ ΑΓΙΑΣ   

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)