Τετάρτη, 01 Φεβρουαρίου 2023
- - - - - -
A+ R A-

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝ. 2007 ΚΑΙ 2008

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2007) στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ την παρακάτω μέρα και ώρα: ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10 ΣΤΙΣ 17.30-19.15

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν 15 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη)

GROUP#1:   26/10/22 |ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ|17:30-19:15
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΤΖΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
3 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
5 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
6 ΠΗΓΑΙΔΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
7 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
8 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
9 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
10 ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
11 ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
12 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
13 ΦΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Σ.Κ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
15 ΣΑΡΙΔΗΣ ΝΟΤΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16 ΚΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Α.Ν.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
18 ΚΟΚΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

                                     

 

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , παρακαλούμε να ενημερώσετε τα Σωματεία σας ότι καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2008) στις προπονήσεις που θα πραγματοποιηθούν στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ την παρακάτω μέρα και ώρα: ΤΕΤΑΡΤΗ 26/10 ΣΤΙΣ 19.15-21.00

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν 15 λεπτά νωρίτερα από την ορισμένη)

GROUP#2:   26/10/22 |ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ|19:15-21:00
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
2 ΠΑΠΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΝΤΟΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
5 ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
6 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
7 ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ‘Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ’
8 ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ‘Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ’
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
10 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
11 ΣΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
12 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.Κ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
15 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Γ.Σ.ΣΤΥΡΩΝ
16 ΓΕΡΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
17 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΩΜΑΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
18 ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
19 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΟΚ