Παρασκευή, 18 Ιανουαρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

3Η ΦΑΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

.

ΚΑΛΗ  ΧΡΟΝΙΑ - ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

 

 

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

                                                                                                                                                                     

       Μετά τη 2η φάση προπονήσεων που πραγματοποιήθηκε για την επιλογή αθλητών-

αθλητριών, οι υπεύθυνοι προπονητές της ΕΣΚΑΣΕ καλούν τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες να παρευρίσκονται τη

Δευτέρα  14/01/2019 στο κλειστό γήπεδο Μαρτίνου για προπονήσεις σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:

 
 
  ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΑ 16:00
  Προπόνηση 3ης Φάσης Ημερομηνία : 14/1/2019
 
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 Θεοδώρου Αθανασία 2004 Άρης Θήβας
2 Μαυρίδη Παρασευή 2004 Άρης Θήβας
3 Παπαδημητρίου Αλεξάνδρα 2004 Άρης Θήβας
4 Γεωργίου Δανάη 2005 Άρης Θήβας
5 Δάφνη Μάρα 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
6 Καλτσά Αλεξάνδρα 2005 Έσπερος Λαμίας
7 Καρακίκε Αθηνά 2005 Αλίαρτο Γ.Σ.
8 Καραλιά Κων/να 2005 Μάκαρος Αμφισσας
9 Καρανάσσου Μαρία 2005 Αλίαρτο Γ.Σ.
10 Κιούση Νώτα 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
11 Λίβα Έφη 2005 Μάκαρος Αμφισσας
12 Μηλεούνη Ηρακλεία 2005 Κάδμος Θήβας
13 Μπάτσαρη Νικόλ 2005 Κάδμος Θήβας
14 Μπόβαλη Ιωάννα 2005 Κάδμος Θήβας
15 Ξενοκώστα Ιωάννα 2005 Μάκαρος Αμφισσας
16 Παπουτσή Αλίκη 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
17 Φραγκούλη Καίτη 2005 Γ.Σ. Αυλίδας
18 Χατζή Έλενα 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
19 Καμπουρίδη Δανάη 2006 Απόλλων Χαλκίδας
20 Καντά Χαρίτη 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
21 Λιάμου Δήμητρα 2006 Απόλλων Χαλκίδας
22 Νταλή Μαρίνα 2006 Έσπερος Λαμίας
23 Χουλιαρά Κατερίνα 2006 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
24 Χουλιαρά Δήμητρα 2006 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΚΑΣΕ 2018 -2019 ΚΛΙΜΑΚΙΟ (2005 - 2006) Αγόρια 18:00
         
  Προπόνηση 3ης Φάσης Ημερομηνία : 14/1/2019
         
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 Θεοδώρου Θεόδωρος 2005 Άρης Θήβας
2 Κανατάς Δημήτρης 2005 Μάκαρος Άμφισσας
3 Καραμίτζος Αντώνης 2005 Μαλεσίνα Γ.Σ.
4 Κατσιμίχας Γρηγόρης 2005 Αλίαρτος Γ.Σ.
5 Κατσίμπρας Φώτης 2005 Ιτέας Γ.Σ.
6 Κουτρόγιαννος Αργύρης 2005 Ιτέας Γ.Σ.
7 Λειβαδίτης Πέτρος 2005 Απόλλων Χαλκίδας
8 Μαντανίκας Κων/νος 2005 Έσπερος Λαμίας
9 Μπόγρης Γιώργος 2005 Κάδμος Θήβας
10 Οικονόμου Επαμεινώνδας 2005 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
11 Παπαγεωργίου Νίκος 2005 ΑΣΕ Μπούκαλη
12 Περγαντάς Γιάννης 2005 Απόλλων Χαλκίδας
13 Ρουμπής Γιώργος 2005 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
14 Τζαβαρίνης Δημήτρης 2005 Αλίαρτος Γ.Σ.
15 Τσουκαράς Φίλιππος 2005 Έσπερος Λαμίας
16 Φανιδάκης Ορέστης 2005 Μάκαρος Άμφισσας
17 Δεμερτζής Φώτης 2006 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
18 Κουτρογιάννης Βασίλης 2006 Απόλλων Χαλκίδας
19 Μπόκος Θανάσης 2006 Μαυρομάτι Α.Ο.
20 Μπόρσης Κων/νος 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
21 Μωλές Αργύρης 2006 Ιτέας Γ.Σ.
22 Σκούμας Δημήτρης 2006 Κάδμος Θήβας
23 Τσασούλας Κων/νος 2006 Κένταυρος Λιβαδειάς
24 Χατζής Κων/νος 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου

                           

                                                  


   Επίσης παρακαλούμε τους σωματειακούς προπονητές όλων των ανωτέρω αθλητών – αθλητριών να αποστείλουν, εφόσον

διαθέτουν , οπτικοακουστικό υλικό (video) από αγώνες όπου συμμετέχουν οι συγκεκριμένοι αθλητές /τριες , στα email τωνυπεύθυνων προπονητών της ΄Ενωσης.

Οι μετακινήσεις των αθλητών /τριών θα πραγματοποιηθούν με μέριμνα και ευθύνη των σωματείων .

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε με τους υπεύθυνους προπονητές της ΄Ενωσης .

κ. Μιχαήλ Παναγιώτη,   τηλ.:6942239545,     email: michaelpanag14@hotmail.com

κ.Κουβαρά Αργύρη ,     Τηλ: 6980920302      email: argirιosKouvaras@gmail.com