Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

2η Φάση Προπονήσεων Επιλογής Ταλαντούχων Αθλητών -Αθλητριών στο ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17/12/18

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

                                                                                                                                                                     

 

       Μετά τη 1η φάση προπονήσεων που πραγματοποιήθηκε για την επιλογή αθλητών-

 

αθλητριών, οι υπεύθυνοι προπονητές της ΕΣΚΑΣΕ καλούν τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες να παρευρίσκονται τη

Δευτέρα 17/12/2018 στο κλειστό γήπεδο Μαρτίνου για προπονήσεις σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:

 
Α. Προπόνηση Αγοριών ώρα 16:00-18:00 .


     Γ.Σ ΙΤΕΑΣ                                                ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΝΦΙΣΣΑΣ                 ΣΥΛΛΑΣ  ΑΙΔΗΨΟΥ                               

1.Κατσίμπρας Φώτης                                   1. Κανάτας  Δημήτριος                   1. Αγαπητός  Δαυίδ

2.Μωλες Αργύρης                                         2. Φανιδάκης  Ορέστης

3.Κουτρόγιαννος Αργύρης  

   

   ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ                                       ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ                       ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

1.Τσανα Γιάννης                                             1.  Τσιαμούρας  Βασίλης                   1. Κιαμούρης  Νίκος

2.Κουδουνας Γιάννης                                     2. Τσουκαράς  Φίλιππος                   2. Παπαγεωργίου Νίκος

                                                                      3.Μαντανικας Κωνσταντίνος

         Ν.Γ.Σ ΑΛΙΑΡΤΟΥ                                  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.                         ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

1.Κουτρας Παναγιώτης                                1. Κατσιμίχας  Γρηγόρης                           Μπόγρης   Γιώργος

2.Γκαβριλοβιτς Μάρκος                                2.  Τζαβαρίνης  Δημήτρης                         Σκούμας    Δημήτρης

3.Κουτρας Ραφαήλ


     ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ                                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            Α.Ο ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

1.Θεοδωρου Θεόδωρος                                        1.Πέτρου Βασίλης                                1.Μπόκος Θανάσης

2.Λουίζος Αντώνης                                               2. Περγαντάς  Γιάννης

  

      ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ                              ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ                                        ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ                                                                                           

1.Χαντζης Κωνσταντίνος                                     1. Τασούλας Κωνσταντίνος                            Μπελιας Δημήτρης

2.Μπορσης Κωνσταντίνος

3.Μεθενιτης Πέτρος

   Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

1.Ρουμπης Γιώργος                                                      1.  Λειβαδίτης Πέτρος 

2.Οικονόμου Επαμεινώνδα                                           2.  Κoτρόγιαννης Βασίλης

3.Δεμερτζής Φώτης

   

Β. Προπόνηση Κοριτσιών ώρα 18:00-20:00

 

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ:                            ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ                                     ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

1.Κατή Ειρήνη                                     1.Νταλντάρη  Ματούλα                                1.  Χαντζή  Ελενα

2.Τσιαμάκη Αλεξάνδρα                        2. Καλτσά  Αλεξάνδρα                                 2. Ρούσου  Μαρίνα

3.Ευαγγελοδήμου Αλίκη                      3. Φαφούτη  Παναγιώτα

 

   Γ.Σ ΑΛΙΑΡΤΟΣ                                     ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                                     ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

1.Καρακικέ Αθηνά                                   1. Δάφνη   Μαρία                                           1.   Μπόβαλη  Ιωάννα

2.Καρανάσου Μαρία                                2. Κιούση  Παναγιώτα                                    2.  Μπάτασαρη  Νικολέτα

3.Σταματίου Αμαλία                                 3.  Παπουτσή  Αγγελική-Αλίκη                        3.   Μηλεούνη  Ηρακλεία

  

    ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                             ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ                                            ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

1.Ξενοκώστα Ιωάννα                                1. Τσότρα  Ευγενεία                                          Παπακώστα   Γεωργία

2.Λίβα Ζέφη                                              2. Φραγκούλη  Καίτη                                        Λιάμου Δήμητρα

                                                                  3. Πολυτήρα Βασιλική

   

   Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ                                      ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

1.Χουλιαρα Κατερίνα                                   1. Παπαδημητρίου Αλεξάνδρα

2.Χουλιαρα Δήμητρα                                    2. Μαυρίδη Παρασκευή

                                                                     3. Γεωργίου Δανάη

                                                                     4.  Θεοδώρου Αθανασία 

   Επίσης παρακαλούμε τους σωματειακούς προπονητές όλων των ανωτέρω αθλητών – αθλητριών να αποστείλουν, εφόσον

διαθέτουν , οπτικοακουστικό υλικό (video) από αγώνες όπου συμμετέχουν οι συγκεκριμένοι αθλητές /τριες , στα email των

υπεύθυνων προπονητών

Ενημερώνουμε ότι στις παραπάνω προπονήσεις της 17-12-2018 μπορούν να παρευρεθούν και αθλητές /τριες που δεν

μπόρεσαν να συμμετέχουν στις προπονήσεις επιλογής που ήδη έγιναν , μετά από επικοινωνία με τους προπονητές της

΄Ενωσης.

Οι μετακινήσεις των αθλητών /τριών θα πραγματοποιηθούν με μέριμνα και ευθύνη των σωματείων .

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε με τους υπεύθυνους προπονητές της ΄Ενωσης .

κ. Μιχαήλ Παναγιώτη,   τηλ.:6942239545,     email: michaelpanag14@hotmail.com

κ.Κουβαρά Αργύρη ,     Τηλ: 6980920302      email: argirιosKouvaras@gmail.com

Αναρτήθηκε 10/12/2018 13:40