Πέμπτη, 17 Ιανουαρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 522Ημερ/νια: 4/10/16
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Ζ! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
24/9/2016 14:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 42 53
6/11/2016 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  00  00
16/10/2016 12:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 70 46
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
1/10/2016 14:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 25 59
1/10/2016 16:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  00  00
1/10/2016 16:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ 53 46
           
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/10/2016 13:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 63 56
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  00  00
8/10/2016 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 91 24
             
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
22/10/2016 14:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  47  50
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  00  00
29/10/2016 14:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  62  42
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΜΟΥΤΑ  00  00
12/11/2016 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  101  52
12/11/2016 16:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  32  58
           
2ος ΓΥΡΟΣ
1H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/11/2016 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  61  56
      ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  00  00
27/11/2016 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  50  59
             
2H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
18/12/2016 16:30 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  63  31
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  00  00
12/12/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  53  68
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/1/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  37  49
      ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΜΟΥΤΑ    
7/1/2017 15:30 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  51  66
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/1/2017 12:00 ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  45  50
      ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ    
21/1/2017 16:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  44  69
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
      ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.    
5/2/2017 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  50  64
5/2/2017 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  68  35
             
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
 
Attachments:
Download this file (pp7olkl.pdf)pp7olkl.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]56 kB