Πέμπτη, 23 Μαΐου 2024
- - - - - -
A+ R A-

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ U15 & U16 (16-03-2023)

ΑΓΩΝΕΣ:

Κλειστό Γήπεδο ΚΑΜΙΝΙΩΝ |ΠΕΜΠΤΗ  16.03.23, 15:15 # U15 ΕΣΚAΝΑ U15 ΕΣΚΑΣΕ

Κλειστό Γήπεδο ΚΑΜΙΝΙΩΝ |ΠΕΜΠΤΗ  16.03.23, 17:00 # U16 ΕΣΚAΝΑ U16 ΕΣΚΑΣΕ

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2008) στον αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ(ΜΕ ΤΗΝ ΕΣΚΑΝΑ) την παρακάτω μέρα και ώρα: ΠΕΜΠΤΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ
* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν ΣΤΙΣ 11.20π.μ. ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΒΟΓΚΛΗΣ ΣΤΗ ΘΗΒΑ. ) ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ
*ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΣΤΙΣ 12.00π.μ. ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ)
*ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ.
 
ΠΕΜΠΤΗ 16/03/23 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 15.15-16:45
 
1 ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
3 ΓΕΡΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
4 ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
5 ΣΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
6 ΝΤΟΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
7 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Γ.Σ.ΣΤΥΡΩΝ
8 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9 ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
10 ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
11 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
 
 
 
Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ ,  καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2007) στον αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ(Με την ΕΣΚΑΝΑ) την παρακάτω μέρα και ώρα: ΠΕΜΠΤΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ
* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν, ΣΤΙΣ 11.20π.μ. ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΒΟΓΚΛΗΣ ΣΤΗ ΘΗΒΑ)
* ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΣΤΙΣ 12.00π.μ. ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ)
* ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ.
 
ΠΕΜΠΤΗ 16/03/2023 ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 17.00-18.30
 
1 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
2 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
3 ΤΖΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΠΗΓΑΙΔΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
5 ΚΟΚΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
6 ΚΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7 ΤΣΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
9 ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
10 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
12 ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
 
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΟΚ
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

 

Επισκέπτες

4907597
Σήμερα
Εχθές
Εβδομαδιαίος
Προηγ. Εβδομ.
Μηνιαίος
Προηγ. Μήνα
Συνολικά
19101
1040
23359
4873880
56872
83857
4907597

Η IP σου: 3.238.112.198
Server Time: 2024-05-23 19:22:56

PARTNERS

 

EuroBasket Women 2025 (GREECE)