Τετάρτη, 01 Φεβρουαρίου 2023
- - - - - -
A+ R A-

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ U15 & U16 (21-01-2022)

 

Στα πλαίσια του πρωταθλήματος Ενώσεων που διοργανώνει η ΕΟΚ, το Σάββατο 21/01/2023 θα πραγματοποιηθούν στο κλειστό γήπεδο Θήβας 2 αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων U15 και U16 της Ένωσης μας και των αντίστοιχων ομάδων της ΕΣΚΑ.

Συγκεκριμένα
Στις 13.00 ΕΣΚΑΣΕ-ΕΣΚΑ U15
Στις 15:00 ΕΣΚΑΣΕ-ΕΣΚΑ U16

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2007) στον αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΗΒΑΣ την παρακάτω μέρα και ώρα: ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν)

ΣΤΙΣ 13.45π.μ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΗΒΑΣ

*ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2023 [ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΗΒΑΣ] 15.00-16.30
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
2 ΣΑΡΙΔΗΣ ΝΟΤΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
3 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
4 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
5 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
6 ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
7 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8 ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
9 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
10 ΠΗΓΑΙΔΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
12 ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
13 ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ

14 ΚΟΚΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
15 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

Στα πλαίσια του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ , καλούνται οι παρακάτω αθλητές (γεννημένοι το 2008) στον αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΗΒΑΣ την παρακάτω μέρα και ώρα: ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

* (Οι αθλητές παρακαλούνται να προσέλθουν ΣΤΙΣ 11.45π.μ. ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΗΒΑΣ)

*ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/23 |ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΘΗΒΑΣ |13.00-14:30
# ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
3 ΓΕΡΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
4 ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
5 ΣΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
6 ΝΤΟΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
7 ΠΑΠΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
9 ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
10 ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
11 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
12 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
13 ΣΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
14 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ
15 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΟΚ

ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

 

 

 

 

Επισκέπτες

3643332
Σήμερα
Εχθές
Εβδομαδιαίος
Προηγ. Εβδομ.
Μηνιαίος
Προηγ. Μήνα
Συνολικά
782
2659
5536
3602131
782
81706
3643332

Η IP σου: 3.222.251.91
Server Time: 2023-02-01 20:12:52