Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ (2Η ΦΑΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟ ) ΔΕΥΤΕΡΑ 14/10/19 16:30-19:30

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ    09/10/2019
2Η     ΦΑΣΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΣΚΑΣΕ 
 Μετά τη 1η  φάση προπονήσεων που πραγματοποιήθηκεγια την επιλογή αθλητών- αθλητριών,
οι υπεύθυνοι προπονητές της  ΕΣΚΑΣΕ καλούν τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες να παρευρίσκονται τη Δευτέρα   14/10//2019 στο κλειστό  γήπεδο Μαρτίνου για προπονήσεις σύμφωνα με το ακόλουθο  πρόγραμμα:
ΑΓΟΡΙΑ  (από16:30-18:00   )
Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν Σύλλογος 
1 Δεμερτζής Φώτης 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
2 Καπετάνιος Θεόδωρος 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
3 Καράς Κωνσταντίνος 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
4 Σβώλος Σωτήριος 2007 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
5 Τσάλας Ιωάννης 2007 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
6 Μερδίτης Χρυσοβαλάντης 2006 Α.Γ.Ε.Χ.
7 Μοιρώτσος Γιάννης 2006 Αίαντας Αλιβερίου
8 Σαλταρίκος Γεώργιος 2006 Αίαντας Αλιβερίου
9 Σπανός Ιωάννης 2006 Ακαδημία Ιστιαίας
10 Αλεξόπουλος Άγγελος 2006 Αναγέννηση Λαμίας 
11 Σιδεράς Άγγελος 2007 Α.Ο. Μαυροματίου
12 Αλιάι Άγγελος 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
13 Κρίκος Δημήτριος 2007 Απόλλων Λιβαδειάς
14 Παναγιωτίδης Μιχαήλ 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
15 Τσούρας Ιωάννης 2007 Απόλλων Λιβαδειάς
16 Παντίσκας Ιωάννης 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
17 Μητσάκης Μιχαήλ 2007 Απόλλων Χαλκίδας
18 Κουτρουλάρας Άγγελος 2006 Άρης Θήβας
19 Μαργαρίτης Νικόλαος 2006 Άρης Θήβας
20 Μπώκος Αθανάσιος 2006 Άρης Θήβας
21 Παπαγεωργίου Φίλιππος 2006 ΑΣΕ Μπούκαλι
22 Πρίφτης Άγγελος 2006 Γ.Σ. Βασιλικού
23 Μολλές Ανάργυρος 2006 Γ.Σ.Ιτέας
24 Τσουρής Γεώργιος 2006 Γ.Σ.ΣΤΥΡΑ
25 Δάγκουλας Γεώργιος 2007 ΓΑΣ Ν Αρτάκης
26 Αφένδρας Δημήτριος 2006 ΓΑΣ Ν Αρτάκης
27 Σκούμας Δημήτριος 2006 Ε.Σ. Κάδμος
28 Θανάσαινας Παναγιώτης 2007 Ε.Σ. Κάδμος
29 Λώλος Σπυρίδων 2007 Ε.Σ. Κάδμος
30 Χαρίλας Δημήτριος 2006 Έσπερος Λαμίας
31 Πλατής Θεόδωρος 2007 Έσπερος Λαμίας
32 Ντσιαβός Κωνσταντίνος 2006 Έσπερος Λαμίας
33 Τασούλας Κωνσταντίνος 2006 Κένταυρος Λιβαδειάς
34 Ανδρέου Παναγιώτης 2006 Κονίστρες
35 Μαμαρέλης Ανδρέας 2007 Μάκαρος Άμφισσας
36 Βελέτζας Παναγιώτης  2007 Μάκαρος Άμφισσας
37 Κουδούνας Ιωάννης 2006 Π.Α.Κ.
38 Χατζής Κωνσταντίνος 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
39 Κούτρας Παναγιώτης 2006 Χ.Β.Α.
40 Χαλατσής Κωνσταντίνος 2006 Χ.Β.Α.
         
ΚΟΡΙΤΣΙΑ  (από 18:00- 19:30)
Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν Σύλλογος 
1 Καπενέκου Φωτεινή 2006 Αστέρας Αλιβερίου
2 Χουλιαρά Κατερίνα  2006 Α.Ε.Έξω Παναγίτσας
3 Χουλιαρά Δήμητρα 2006 Α.Ε.Έξω Παναγίτσας
4 Ζωντού Γεωργία 2006 Αίας Αλιβερίου
5 Σφουγγαρά Ελένη - Κων/να 2006 Αλέξανδρος Αρτάκης
6 Δάφνη Μαρία 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
7 Κιούση Παναγιώτα 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
8 Παπουτσή Αλίκη 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
9 Τζαμάλα Μαρία 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
10 Καντά Χαρίτη 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
11 Πέτσα Χριστιάννα 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
12 Λιάμου Δήμητρα 2006 Απόλλων Χαλκίδας
13 Καρακικέ Αθηνά 2005 Άρης Θήβας
14 Παπαρήγα  Σοφία 2005 Αστέρας Αλιβερίου
15 Καλτσά Μαρία 2007 Έσπερος Λαμίας
16 Καλτσά Αλεξάνδρα 2005 Έσπερος Λαμίας
17 Ντάλη Μαρίνα 2005 Έσπερος Λαμίας
18 Υφαντή  Εβελίνα 2006 Έσπερος Λαμίας
19 Μπάτσαρη Νικολέττα 2005 ΕΣ Καδμος
20 Μπόβαλη  Ιωάννα 2005 ΕΣ Καδμος
21 Καλπούζου Ελένη 2006 ΕΣ Καδμος
22 Μπόβαλη  Ευσεβία 2006 ΕΣ Καδμος
23 Καραγιάννη  Μαριβάλια 2005 Μάκαρος Άμφισσας
24 Καραηλιά Κωνσταντίνα 2005 Μάκαρος Άμφισσας
25 Λίβα Έφη 2005 Μάκαρος Άμφισσας
26 Ξενοκώστα Ιωάννα 2005 Μάκαρος Άμφισσας
27 Τσιακμάκη Αλεξάνδρα 2006 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
28 Χατζή Έλενα 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
29 Φραγκούλη Κάιτη 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
30 Χάσκα Μαρεντίνα 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
         
  Εάν κάποιοι αθλητές δεν μπορούν να παρευρεθούν  να ενημερώσουν μέσω του σωματείου τους  την ΕΣΚΑΣΕ
  και τους προπονητές.  Υποχρεωτικά όλοι οι αθλητές να έχουν μαζί τους φωτοτυπία τη καρτα υγείας τους.

Φωτογραφικό υλικό

 

Επισκέπτες

1673226
Σήμερα
Εχθές
Εβδομαδιαίος
Προηγ. Εβδομ.
Μηνιαίος
Προηγ. Μήνα
Συνολικά
150
2557
16388
1628913
77657
112713
1673226

Η IP σου: 35.172.195.49
Server Time: 2019-11-23 01:57:02