ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ 9-2-2022
Μετά τη σημερνή κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ, προέκυψαν οι αγωνιστικές των ομάδων όπως φαίνεται στο συνημένο πίνακα..
Υπενθυμίζουμε ότι οι αγώνες της Β΄ φάσης θα διεξαχθούν σε ένα Γύρο ένας με όλους.
2 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | |||||||||||||||||||
5 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | |||||||||||||||||||
6 | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | |||||||||||||||||||
1 | ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ Ο ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ | |||||||||||||||||||
3 | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | |||||||||||||||||||
4 | ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | |||||||||||||||||||
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ 3-2-2022
Μετά τη σημερνή κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ, προέκυψαν οι αγωνιστικές των ομάδων όπως φαίνονται στους συνημμένους πίνακες.
Υπενθυμίζουμε ότι οι αγώνες της Β΄ φάσης είναι μονά παιχνίδια όπως προέκυψαν από την κλήρωση.
Α ΟΜΙΛΟΣ | Β ΟΜΙΛΟΣ | |||||||||||||||||||
3 | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ | 3 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | |||||||||||||||||
5 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 5 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | |||||||||||||||||
4 | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | 4 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | |||||||||||||||||
2 | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 2 | ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | |||||||||||||||||
6 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 6 | ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ | |||||||||||||||||
1 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | 1 | ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | |||||||||||||||||
Σας γνωστοποιούμε τις Διευκρινιστικές Οδηγίες για την Άθληση στο σύνολο της επικράτειας υπό το καθεστώς ειδικών μέτρων, όπως δημοσιεύτηκαν στις 31/01 στην ιστοσελίδα της ΓΓΑ.
Επίσης επισυνάπτεται έγγραφο με οδηγίες σχετικά με το υγειονομικά πρωτόκολλα.
Μετά την ολοκλήρωση της 1ης φάσης του πρωταθλήματος Παίδων, σας γνωρίζουμε, ότι, η κλήρωση για την 2η φάση, θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ένωσης, την Πέμπτη 3 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 19:00.
Σας ενημερώνουμε ότι στην κλήρωση μπορούν να παραβρεθούν και εκπρόσωποι των σωματείων σας.
Στη 2η φάση του πρωταθλήματος Παίδων με βάση τη προκήρυξη συμμετέχουν 12 σωματεία που προκρίθηκαν από τη 1η φάση χωρισμένα Γεωγραφικά σε δύο ομίλους ως εξής:
Α ΟΜΙΛΟΣ |
Β ΟΜΙΛΟΣ |
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ |
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ |
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ |
ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ |
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. |
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ |
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ |
Δείτε συνημμένα το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής της β΄ φάσης εφήβων.
Πραγματοποιήθηκε σήμερα 26/1/2022 και ώρα 12:00 η κλήρωση για το πρωτάθλημα Εφήβων Β Φάσης .
Αρχικά πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των 3 ομάδων που κατατάγησαν τρίτες στον ομιλό τους και έχουν τον ίδιο συντελεστή ΝΙΚΕΣ-ΗΤΤΕΣ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ - ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ).
Με βάση τη κλήρωση προκρίθηκαν τα σωματεία ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΔΑΛΚΙΔΑΣ και ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ .
Οι όμιλοι διαμορφώνονται ως εξής:
ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ | |||||||||||||
Α ΟΜΙΛΟΣ | Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||||||||||
4 | ΑΣΤΕΡΑΣ | 4 | ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ||||||||||
1 | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ | 1 | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ||||||||||
3 | ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ | 3 | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | ||||||||||
2 | ΑΕΕΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | 2 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ||||||||||
7 | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | 7 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ||||||||||
6 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | 6 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | ||||||||||
5 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 5 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
Επισυναπτουμε τις συναντήσεις των δύο Ομίλων