ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 19-20-21-24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ 19-20-21/11/2021 ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ
ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
ΤΗΣ ΒΑΣΩΣ ΜΠΕΣΚΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 |
||||
LIFE ΑΝΔΡΩΝ Α' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2021-22 |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ |
20:30 |
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ |
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ |
|
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (90 )
|
|
|||
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 |
||||
LIFE ΑΝΔΡΩΝ Α' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2021-22 |
||||
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
18:00 |
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ |
|
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ (35)
|
|
|||
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
18:00 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΛΦΑ (50)
|
|
|||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ |
18:00 |
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
|
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ (90)
|
|
|||
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ |
18:00 |
Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
|
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (125)
|
|
|||
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
18:00 |
ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ LIFE |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ |
|
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ (50)
|
|
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
18:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ |
|
ΧΑΙΝΑ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (75)
|
||||
ΑΝΔΡΩΝ Β' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ |
13:00 |
ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ |
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
|
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ (24)
|
|
|||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ |
15:00 |
ΓΣ ΑΤΛΑΣ |
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜIΑΣ |
|
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (10)
|
||||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ |
19:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
|
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ (20)
|
||||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
20:00 |
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
|
ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ (20)
|
||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
16:00 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
|
ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΦΑ (20)
|
||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ |
15:00 |
ΑΟ ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ |
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
|
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ (40)
|
||||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ |
14:00 |
Γ.ΑΘΛ.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ LIFE |
|
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΟΛΑ (30)
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ : ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ (ΜΕΧΡΙ 13:00)- ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ -ΖΑΧΟΣ - ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ-ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)- ΠΕΤΩΝΗΣ- ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ- ΤΣΑΛΛΑΣ Γ(ΜΕΧΡΙ 17:00) 0- ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ |
|
|||
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 |
||||
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
||||
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
17:00 |
ΓΣ ΕΡΜΗΣ |
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΟΛΓΥΡΑΣ - ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ - ΝΤΟΥΓΛΟΣ Π ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ : ΔΕΣΑΡΤΗΣ
|
||||
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
||||
Α΄ ΚΡΟΙΣΟΣ |
15:00 |
ΜΙΛΩΝ |
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ |
|
ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ - ΜΠΑΒΕΛΑΣ
|
|
|||
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ |
17:00 |
ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ - ΜΠΟΥΓΛΟΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ
|
||||
ΑΝΔΡΩΝ Β' ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
13:00 |
ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ |
ΓΣ ΑΤΛΑΣ |
|
ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ (70)
|
|
|||
ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ |
18:00 |
ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
|
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (30)
|
|
|||
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
18:00 |
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
ΑΟ ΜΩΛΟΣ |
|
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΤΣΕΛΗ (60)
|
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
15:00 |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ |
|
ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (20)
|
|
|||
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
17:00 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ |
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ |
|
ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ (20)
|
|
|||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
18:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
|
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ (20)
|
|
|||
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ |
18:00 |
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
|
ΚΑΛΦΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ( 28)
|
|
|||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ |
14:30 |
Γ.ΑΚΑΔ .Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
|
ΝΤΑΝΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ (65)
|
|
|||
ΚΛ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
16:00 |
ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ LIFE |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ |
|
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΒΙΟΡΕΣ (60)
|
|
|||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ |
13:00 |
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ |
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
|
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΟΛΑ (80)
|
|
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
12:00 |
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ |
ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
|
ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ ( 85) ΑΝΑΒΟΛΗ
|
|
|||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ |
16:00 |
ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ |
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
|
ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΓΙΑΠΛΕΣ (25)
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΖΑΧΟΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ - ΧΑΙΝΑ (ΕΘΝΙΚΟ)- ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΕΘΝΙΚΟ)-ΠΕΤΩΝΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
|
|
|||
ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021 |
||||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ |
||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
21:00 |
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
|
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ (30)
|
|
Αναρτήθηκε : 18/11/2021 13:05