Τετάρτη, 26 Ιουνίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΙΔΩΝ Ζ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 

Αρ πρωτ: 708 Ημερ/νία 25/9/2017          

                 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                              Σκορ

  17/9/2017    18:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                    30 - 109

  17/9/2017    15:00   ΚΛ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ      ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                          ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ             76  -61

  17/9/2017    16:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ           ΑΣ ΜΟΥΤΑ                         63-46        

                                                                 2  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                               Σκορ

  30/9/2017    18:00   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ              ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         68-30      

  30/9/2017    15:00   ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ   ΑΣ ΜΟΥΤΑ                             ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                        43-68          

  23/9/2017    18:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ            ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                          ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ         106-43

                                                                 3  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                               Σκορ

  7/10/2017    15:30   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ           ΑΣ ΜΟΥΤΑ                       37-63             

  7/10/2017    14:00   ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ     ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                             ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ       74-43        

  7/10/2017    17:30   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                          ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ         103-49           

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                             Σκορ

  14/10/2017    13:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ           ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ       89-33        

  14/10/2017    16:00   ΚΛ.. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ    ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                             ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                  72-62                         

  21/10/2017    13:00   ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ           ΑΣ ΜΟΥΤΑ                             ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ           34-64                

                                                                 5  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  29/10/2017    14:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                         36-75            

  28/10/2017    16:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                      ΑΣ ΜΟΥΤΑ                                 

  28/10/2017    18:00   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ           75-50

   

2ος ΓΥΡΟΣ

                                                                 1  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                    Σκορ

  12/11/2017    16:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                     ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ             87-30

  12/11/2017    18:00   ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ              ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                             45-53     

  12/11/2017    14:00   ΚΛ ΔΟΜΟΚΟΥ            ΑΣ ΜΟΥΤΑ                          ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ              37-79  

  2η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  26/11/207      17:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ             ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ           28-73

  26/11/2017    14:00   ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ     ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                         ΑΣ ΜΟΥΤΑ                          20-00   

  25/11/2017    15:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ             ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ           ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                      51-76    

  3η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  9/12/2017    15:00   ΚΛ ΔΟΜΟΚΟΥ            ΑΣ ΜΟΥΤΑ                        ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                  20-00

  9/12/2017    18:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ           ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                         60-53       

  9/12/2017    18:00   ΕΚ ΜΠΟΥΚΑΛΗ          ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ              ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                      31-78     

                                                                 4  η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                Σκορ

  7/1/2018      14:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ         ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ         21-66    

  7/1/2018      12:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ              ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                       ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                          81-64      

  13/1/2018    16:30   ΕΚΜΠΟΥΚΑΛΗ           ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ              ΑΣ ΜΟΥΤΑ                            20-00

 

  5η Αγωνιστική

     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                               Α γ ώ ν α ς                                 Σκορ

  21/1/2018    14:00   ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥΙ    ΓΣ   ΑΤΛΑΣ                              ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ             20-00

  21/1/2018    11:00   ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ          ΑΣ ΜΟΥΤΑ                               ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ                    00-20         

  21/1/2018    14:00   ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ            ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ              ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ            64-42

Η Τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ της ΕΣΚΑΣΕ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ.9 του Ν 4049/23.02.2012