Τετάρτη, 19 Ιουνίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
 
                                                         Αρθμ.Πρωτ: 209/ Ημερ: 17/3/2017
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Β ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος          
1η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/3/2017 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  93  14
25/3/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  48  38
25/3/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  70  21
2η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
2/4/2017 12:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  44  62
5/4/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  17  67
2/4/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ----  ----
3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
9/4/2017 12:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  61  31
9/4/2017 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ----  -----
9/4/2017 14:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  26  69
ΕΣΚΑΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
 
                                                         Αρθμ.Πρωτ: 342/ Ημερ: 13/4/2017
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Β ΄ΟΜΙΛΟΣ
1ος Γύρος ΣΥΝΕΧΕΙΑ
4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/4/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  -------
22/4/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  111-19
22/4/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  21-44
5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/4/2017 15:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  40-34
29/4/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  17-48
29/4/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  --------
           

 

 
                                                         Αρθμ.Πρωτ: 342/ Ημερ:4.5.17
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ   Β ΄ΟΜΙΛΟΣ
2ος Γύρος  
1η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
6/5/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  14-79
6/5/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  30-44
    ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  --------
2η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/5/2017 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  49-32
13/5/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  63-33
    ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  --------
           
3η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/5/2017 17:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  29-62
      AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  -------
20/5/2017 18:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  72-28
4η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
      ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  --------
27/5/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  24-84
27/5/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  49-24
5η Αγωνιστική
Ημ/νια Ώρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
3/6/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  35-54
3/6/2017 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  37-24
      AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
Attachments:
Download this file (minib.pdf)minib.pdf[ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ]48 kB