Τρίτη, 19 Μαρτίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 
ΕΣΚΑΣΕ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-17
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 511Ημερ/νια: 4/10/16
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B! ΟΜΙΛΟΣ    
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
25/9/2016 15:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 73-52
25/9/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 23-86
25/9/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 37-74
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
2/10/2016 14:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 56-65
2/10/2016 16:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ 64-20
2/10/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 57-48
           
             
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/10/2016 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 75-63
9/10/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ 35-69
9/10/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 48-73
           
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  ΣΚΟΡ
23/10/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  36-73
23/10/2016 15:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
23/10/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  50-83
           
             
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
30/10/2016 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  20-00
30/10/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  65-58
30/10/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  92-24
           
2ος ΓΥΡΟΣ
1H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
13/11/2016 17:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  60-96
13/11/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  00-00
13/11/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  59-27
       ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ: ΕΡΕΤΡΙΑΣ    
2H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  ΣΚΟΡ
20/11/2016 17:30 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  49-69
20/11/2016 19:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  00-00
01/12/2016 21:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  54-57
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
4/12/2016 18:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  39-66
4/12/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  00-00
4/12/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  72-54
             
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/12/2016 18:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  88-49
11/12/2016 16:00 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  00-00
11/12/2016 18:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  76-50
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17/12/2016 16:00 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  00-00
8/1/2017 15:00 ΧΑΛΚΙΑ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
18/12/2016 15:30 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  47-59
             
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
 
Attachments:
Download this file (pe2olk.pdf)pe2olk.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ]54 kB