Πέμπτη, 17 Ιανουαρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ

.

 

 

 
 
                                                                                             Αριθμ.Πρωτ: 509 / Ημερ/νια:4/10/2016
ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ
1os ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/10/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 74-68
15/10/2016 18:00 ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 63-56
16/10/2016 15:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 65-56
15/10/2016 15:30 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 75-51
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
22/10/2016 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  57-45
23/10/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  72-65
22/10/2016 16:30 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  63-73
22/10/2016 20:00 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  65-73
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/11/2016 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 54-57
6/11/2016 17:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  59-51
6/11/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  71-62
5/11/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  86-83
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/11/2016 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  83-41
12/11/2016 20:00 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  56-51
12/11/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  89-69
12/11/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  57-52
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
26/11/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  56-59
27/11/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  70-57
27/11/2016 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  60-72
26/11/2016 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  71-67
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/12/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  71-47
3/12/2016 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  82-45
3/12/2016 17:00 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  68-58
4/12/2016 15:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 58-49
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
17/12/2016 18:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  43-62
17/12/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  51-65
23/12/2016 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

71-71

86-83

18/12/2016 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  67-57
 
2ος ΓΥΡΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
8/1/2017 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 62-58
7/1/2017 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 77-67
8/1/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 60-72
8/1/2017 15:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 74-66
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
14/1/2017 18:30 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  63-59
15/1/2017 15:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 55-43
4/1/2017 16:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 86-81
14/1/2017 18:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 60-65
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
29/1/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 50-39
29/1/2017 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 73-70
28/1/2017 15:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 60-65
28/1/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 68-37
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
4/2/2017 15:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 31-62
4/2/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 68-41
12/2/2017 17:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 59-77
4/2/2017 16:15 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 69-43
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
19/2/2017 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 48-35
18/2/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 87-80
19/2/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 68-71
18/2/2017 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 65-51
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
5/3/2017 17:00 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 39-51
5/3/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ 63-70
4/3/2017 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ 77-62
5/3/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 61-60
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
12/3/2017 17:00 ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 78-62
11/3/2017 18:00 ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 87-57
11/3/2017 18:00 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 56-65
12/3/2017 15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 56-73
Η τελεση των παραπάνω  αγωνων εγκρινεται από το ΔΣ Της ΕΣΚΑΣΕ συμφωνα με το αρθρο 22  παρ. 9 του    Ν 4049/ 23.02.12
 

 

Attachments:
Download this file (pabblio.pdf)pabblio.pdf[ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΟΜΙΛΟΣ]60 kB