Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

3Η Φάση Προπονήσεων Επίλογής Επίλεκτων Αθλητών- Αθλητριών στο ..

 
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ    17.10.2019

 

 


 

Μετά  τη 2η Φάση προπονήσεων που πραγματοποιήθηκε , οι υπεύθυνοι
προπονητές της ΕΣΚΑΣΕ καλούν τους παρακάτω αθλητές και αθλήτριες
να παρευρίσκονται τη Δευτέρα 21/10/2019 στο κλειστο γυμναστήριο
ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ  για προπονήσεις σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα
 
ΑΓΟΡΙΑ  16:30-18:30
Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν Σύλλογος 
1 Δεμερτζής Φώτης 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
2 Καπετάνιος Θεόδωρος 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
3 Καράς Κωνσταντίνος 2006 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
4 Τσάλας Ιωάννης 2007 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
5 Σβώλος Σωτήριος 2007 Α.Ε.Εξω Παναγίτσας
6 Μερδίτης Χρυσοβαλάντης 2006 Α.Γ.Ε.Χ.
7 Σαλταρίκος Γεώργιος 2006 Αίαντας Αλιβερίου
8 Σπανός Ιωάννης 2006 Ακαδημία Ιστιαίας
9 Κρίκος Δημήτριος 2007 Απόλλων Λιβαδειάς
10 Παναγιωτίδης Μιχαήλ 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
11 Τσούρας  Ιωάννης 2007 Απόλλων  Λιβαδειάς 
12 Μητσάκης Μιχαήλ 2007 Απόλλων Χαλκίδας
13 Κουτρουλάρας Άγγελος 2006 Άρης Θήβας
14 Μπώκος Αθανάσιος 2006 Άρης Θήβας
15 Παπαγεωργίου Φίλιππος 2006 ΑΣΕ Μπούκαλι
16 Πρίφτης Άγγελος 2006 Γ.Σ. Βασιλικού
17 Μολλές Ανάργυρος 2006 Γ.Σ.Ιτέας
18 Τσουρής Γεώργιος 2006 Γ.Σ.ΣΤΥΡΑ
19 Δάγκουλας Γεώργιος 2007 ΓΑΣ Ν Αρτάκης
20 Αφένδρας Δημήτριος 2006 ΓΑΣ Ν Αρτάκης
21 Σκούμας Δημήτριος 2006 Ε.Σ. Κάδμος
22 Θανάσαινας Παναγιώτης 2007 Ε.Σ. Κάδμος
23 Λώλος Σπυρίδων 2007 Ε.Σ. Κάδμος
24 Χαρίλας Δημήτριος 2006 Έσπερος Λαμίας
25 Πλατής Θεόδωρος 2007 Έσπερος Λαμίας
26 Ντσιαβός Κωνσταντίνος 2006 Έσπερος Λαμίας
27 Τασούλας Κωνσταντίνος 2006 Κένταυρος Λιβαδειάς
28 Ανδρέου Παναγιώτης 2006 Κονίστρες
29 Μαμαρέλης Ανδρέας 2007 Μάκαρος Άμφισσας
30 Κουδούνας Ιωάννης 2006 Π.Α.Κ.
31 Χατζής Κωνσταντίνος 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
32 Κούτρας Παναγιώτης 2006 Χ.Β.Α.
33 Χαλατσής Κωνσταντίνος 2006 Χ.Β.Α.
34 Αντωνίου Πέτρος - Λουκάς 2007 Γ.Σ. Αλιάρτου
35 Καρατζάβελος Ευάγγελος 2006 Αναγέννηση Λαμίας
36 Καλαθάς Παναγιώτης 2006 Αναγέννηση Λαμίας
37 Παλούκης Ευστάθιος 2006 Ακαδημία Άμφισσας
         
ΚΟΡΙΤΣΙΑ  18:30 -20:30
Α/Α Επώνυμο Όνομα Έτος Γεν Σύλλογος 
1 Καπενέκου Φωτεινή 2006 Αστέρας Αλιβερίου
2 Ζωντού Γεωργία 2006 Αίας Αλιβερίου
3 Σφουγγαρά Ελένη - Κων/να 2006 Αλέξανδρος Αρτάκης
4 Δάφνη Μαρία 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
5 Κιούση Παναγιώτα 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
6 Παπουτσή Αλίκη 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
7 Τζαμάλα Μαρία 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
8 Καντά Χαρίτη 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
9 Πέτσα Χριστιάννα 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
10 Λιάμου Δήμητρα 2006 Απόλλων Χαλκίδας
11 Καρακικέ Αθηνά 2005 Άρης Θήβας
12 Παπαρήγα  Σοφία 2005 Αστέρας Αλιβερίου
13 Καλτσά Μαρία 2007 Έσπερος Λαμίας
14 Καλτσά Αλεξάνδρα 2005 Έσπερος Λαμίας
15 Ντάλη Μαρίνα 2005 Έσπερος Λαμίας
16 Υφαντή  Εβελίνα 2006 Έσπερος Λαμίας
17 Μπάτσαρη Νικολέττα 2005 Κάδμος
18 Μπόβαλη  Ιωάννα 2005 Κάδμος
19 Καλπούζου Ελένη 2006 Κάδμος
20 Μπόβαλη  Ευσεβία 2006 Κάδμος
21 Καραμέρη  Ευγενία 2005 Μάκαρος Άμφισσας
22 Καραγιάννη  Μαριβάλια 2005 Μάκαρος Άμφισσας
23 Καραηλιά Κωνσταντίνα 2005 Μάκαρος Άμφισσας
24 Λίβα Έφη 2005 Μάκαρος Άμφισσας
25 Ξενοκώστα Ιωάννα 2005 Μάκαρος Άμφισσας
26 Χατζή Έλενα 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
27 Φραγκούλη Κάιτη 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
28 Χάσκα Μαρεντίνα 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
29 Σταματίου Αμαλία 2006 Γ.Σ. Αλιάρτου
30 Ζυγογιάννη Κωνσταντίνα 2006 Γ.Σ. Αλιάρτου
Εάν κάποιοι αθλητές δεν μπορούν μα παρευρεθούν να ειδοποιήσουν την ΕΣΚΑΣΕ ή τους
προπονητές.  Οι αθλητές και οι αθλήτριες να  έχουν μαζί τους φωτοτυπία την κάρτα υγείας τους
Οι αθλητές θα μετακινηθούν με ευθύνη και μέριμνα των σωματείων τους. 

Φωτογραφικό υλικό

 

Επισκέπτες

1673260
Σήμερα
Εχθές
Εβδομαδιαίος
Προηγ. Εβδομ.
Μηνιαίος
Προηγ. Μήνα
Συνολικά
184
2557
16422
1628913
77691
112713
1673260

Η IP σου: 35.172.195.49
Server Time: 2019-11-23 02:22:34